Klinika

    Olszewscy

696 910 919

(placeholder)

Nowoczesna ginekologia - laser ginekologiczny (MonaLisa Touch ®)

(placeholder)
(placeholder)

Od kilku lat jesteśmy w posiadaniu lasera Monalisa Touch® wiodącego producenta laserów medycznych firmy DEKA

Urządzenie wykorzystywane jest głównie w leczeniu nietrzymania moczu, zaburzeń związnych ze starzeniem się śluzówki pochwy w okresie okołomenopauzalnym oraz  przy plastyce warg sromowych mniejszych w przypadkach utrudniajacych codzienne życie oraz aktywnośc fizyczną

Mamy kilkuletnie doświadczenie w stosowaniu terapii laserem MonaLisa Touch®

Nietrzymanie moczy

Nietrzymanie moczu to problem na tyle wstydliwy, że często pomijany milczeniem. Szacuje się, że 1 na 4 kobiety cierpi lub będzie cierpieć z powodu nietrzymania moczu. Można to więc nazywać problemem powszechnym. Jedynie niewielka część tych kobiet dzieli się swoimi problemami z lekarzem, a prawie połowa kobiet decyduje sie na pierwszą wizytę z tego powodu u lekarza po 5 latach trwania choroby.

Nietrzymanie moczu może dotknąć każdą kobietę, niezależnie od wieku.

Wynika to między innymi z budowy jej kobiecych narządów, trybu życia, charakteru pracy oraz liczby ciąż.

Zabieg wykonuje sie za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w skaner, którą lekarz wprowadza do pochwy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy powodując regeneracje śluzówki pochwy i redukcje problemów nietrzymania moczu bez interwencji chirurgicznej.

Zabieg jest praktycznie niebolesny. Po kilku dniach można wrócić do normalnego funkcjonowania pod każdym względem

Nie zwlekaj-zadwoń - porozmawiaj tel. 602 634 151

Przekwitanie

Menopauza nie jest chorobą lecz nowym rozdziałem w życiu kobiety. Wciąż jednak pokutują liczne stereotypy na temat seksualności kobiet w okresie przekwitania.

Kluczową kwestią we wspólczesnym podejściu do seksualności kobiet w różnych etapach jej życia jest zrozumienie istoty satysfakcji seksualnej, która może mieć wymiar zarówno emocjonalny jak i fizyczny. Kompleksowe podejście do seksualności kobiety, staje się szczególnie trudne w okresie pomenopauzalnym

W tym okresie można przeprowadzic zabieg rewitalizacji pochwy

Zabieg wykonuje sie za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w skaner, którą lekarz wprowadza do pochwy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy powodując regeneracje śluzówki pochwy.

Zabieg jest praktycznie niebolesny. Po kilku dniach można wrócić do normalnego funkcjonowania pod każdym względem

Zadzwoń - porozmawiaj tel. 602 634 151

Laserowa korekcja warg sromowych  - labioplastyka

Wygląd zewnętrznych narzadów intymnych jest bardzo ważny dla każdej kobiety.

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe są częstym problemem estetycznym dla kobiet i mogą byc przyczyną dolegliwości związanych z życiem codziennym, uprawianiem sportu lub aktywnością seksualną.

Nie jest powiedziane, że nie można z tym nic zrobić i trzeba z tym żyć.

W takich przypadkach wykonujemy laserową korekcję wielkości warg sromowych. Dzieki temu zabiegowi zazwyczaj otrzymuje sie porządane efekty, a powyższe dolegliwości ustępują.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Polega on na laserowym odcięciu nadmiaru warg sromowych mniejszych. Rekonwalescencja trwa ok. dwóch tygodni

Nie krępuj się - zadzwoń - porozmawiaj tel. 602 634 151

Treści zawarte na tej stronie nie mogą być podstawą do podejmowania decyzji terapeutycznych. W każdym przypadku niezbędna jest konsultacja lekarska         
OK